Cisco C9K-PWR-650WAC-R/2
Immagine simile
Cisco C9K-PWR-650WAC-R/2
I campi con * sono obbligatori
  • C9K-PWR-650WAC-R/2
Ottenere un'offerta di risparmio:
Cisco C9K-PWR-650WAC-R/2. Product Type: Power Supply, Material: Metal. Total power: 650 W, AC... altro
Cisco C9K-PWR-650WAC-R/2. Product Type: Power Supply, Material: Metal. Total power: 650 W, AC input voltage: 90 - 264 V, AC input frequency: 47 - 63 Hz