Producten van Seagate
Seagate – Harde schijven en SSD's voor betrouwbare gegevensopslag
Of het nu gaat om het archiveren van grote hoeveelheden gegevens, het uitvoeren van bedrijfskritische toepassingen of het uitbreiden van bestaande opslagsystemen, de keuze van het juiste opslagmedium speelt een belangrijke rol. Seagate ontwikkelt harde schijven en SSD's die zijn ontworpen om te voldoen aan uiteenlopende eisen op het gebied van capaciteit, snelheid en beschikbaarheid. Het assortiment varieert van traditionele opslagoplossingen voor desktopcomputers tot krachtige schijven voor servers, NAS-systemen en datacenters.
Een belangrijk aandachtspunt zijn harde schijven met een hoge opslagcapaciteit. Met productseries zoals BarraCuda, IronWolf en Exos biedt Seagate oplossingen voor verschillende toepassingsgebieden. Terwijl BarraCuda-harde schijven voornamelijk zijn ontworpen voor desktop-pc's en dagelijkse opslagbehoeften, richt de IronWolf-serie zich op NAS-systemen en continu gebruik in netwerkomgevingen. Exos-harde schijven zijn ontwikkeld voor veeleisende zakelijke toepassingen waarbij grote hoeveelheden gegevens betrouwbaar moeten worden opgeslagen en verwerkt.
Naast traditionele harde schijven (HDD's) biedt Seagate ook Solid State Drives (SSD's), die zich onderscheiden door snelle toegangstijden en hoge gegevensoverdrachtssnelheden. Afhankelijk van het model worden SATA- of NVMe-interfaces gebruikt. SSD's zijn bijzonder geschikt voor toepassingen waarbij korte laadtijden, snelle systeemreacties en hoge verwerkingssnelheden vereist zijn. Dankzij de verschillende opslagtechnologieën kunnen bedrijven hun IT-systemen afstemmen op hun specifieke behoeften. Terwijl HDD's een kostenefficiënte oplossing bieden voor het opslaan van grote hoeveelheden gegevens, bieden SSD's voordelen bij toepassingen die hoge snelheden vereisen. Ook een combinatie van beide technologieën kan zinvol zijn om opslagcapaciteit en prestaties optimaal op elkaar af te stemmen.
Bij IT-Planet vindt u harde schijven en SSD's van Seagate voor uiteenlopende toepassingen – van het gericht uitbreiden van bestaande systemen en het vervangen van afzonderlijke schijven tot het uitrusten van professionele opslaginfrastructuren.
Seagate ST9500620NS
Seagate ST9600205SS
Seagate ST960813AS
Seagate ST980210A
Seagate ST980310AS
Seagate ST9900805SS
Seagate STCS4000201
Seagate STDR4000900
Seagate STEA1000400
Seagate STEA2000424
Seagate STEA4000400
Seagate STEB12000400
Seagate STEB3000200
Seagate STEB4000200
Seagate STEB8000402
Seagate STEL12000400
Seagate STEL4000200
Seagate STEL6000200
Seagate STEL8000200
Seagate STFR4000800