Cisco PWR-C4-950WAC-R
Afbeelding vergelijkbaar
Cisco PWR-C4-950WAC-R
Inhoud: 1
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Kies een variant
Staat van het item
Vraag prijs aan
Gelieve de cijferreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren
Velden met * zijn verplichte velden
  • PWR-C4-950WAC-R
Ontvang een besparingsaanbieding:
Allgemein Totaal vermogen 950 W AC-ingangsspanning 90 - 264 V AC-ingangsfrequentie...meer
Allgemein
Totaal vermogen
950 W
AC-ingangsspanning
90 - 264 V
AC-ingangsfrequentie
47 - 63 Hz
Kleur van het product
Black, Stainless steel
Type koeling
Actief
Aantal ventilatoren
1 ventilator(en)
Montagewijze
Rekmontage
Energie
Totaal vermogen
950 W
AC-ingangsspanning
90 - 264 V
AC-ingangsfrequentie
47 - 63 Hz
Stroom
5 A