Vertiv GXE3-EBC24VRT2U
Imagen similar
Vertiv GXE3-EBC24VRT2U
Los campos con * son obligatorios
  • GXE3-EBC24VRT2U
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXE External Battery Cabinet 24V 2U Rack/Tower | VRLA (lead-acid) battery. Product...más
Vertiv Liebert GXE External Battery Cabinet 24V 2U Rack/Tower | VRLA (lead-acid) battery. Product Type: External Battery Cabinet, Mounting Type: Rack-mountable, Product Color: Gray. Certificates of Conformity: UKCA, CB, WEEE, CE, RCM, REACH, RoHS. Width: 438 mm, Depth: 410 mm, Height: 86 mm. Package width: 560 mm, Package depth: 600 mm, Package height: 235 mm