Vertiv GXT4-2000RT230E
Imagen similar
Vertiv GXT4-2000RT230E
Los campos con * son obligatorios
  • GXT4-2000RT230E
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT4 2000VA (1800 W) 230 V Rack/Tower UPS E-Model. UPS Topology: Dual Converters...más
Vertiv Liebert GXT4 2000VA (1800 W) 230 V Rack/Tower UPS E-Model. UPS Topology: Dual Converters (Online), Output Capacity: 2kVA, Output Power: 1800W. AC Plug Types: C13 Coupler, Plug: C20 Coupler, Number of AC Outputs: 6 AC Outputs. Battery/battery technology: Sealed lead acid (VRLA), Battery capacity: 9 Ah, Battery/battery voltage: 12 V. Form factor: Rackmount/Tower, Product color: Black, Cooling: Active. Certificates of Conformity: RoHS