Vertiv GXT5-1000IRT2UXL
Imagen similar
Vertiv GXT5-1000IRT2UXL
Contenido: 1
Precios incl. IVA legal más gastos de envío
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5-1000IRT2UXL
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5-1000IRT2UXL. UPS Topology: Double Transformer (Online), Output Capacity: 1...más
Vertiv Liebert GXT5-1000IRT2UXL. UPS Topology: Double Transformer (Online), Output Capacity: 1 kVA, Output Power: 1000 W. AC Plug Types: C13 Coupler, Plug: C14 Coupler, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs. Battery/Battery Technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery/Battery Voltage: 36 V, Typical Backup Time at Full Load: 5.6 min. Form Factor: Tower, Product Color: Black, Rack Capacity: 2U. Certificates of Conformity: REACH, RoHS, Certification: "UL1778, 4th Ed. FCC Part 15 Class A ANSI C62.41 Cat. B ISTA 1A "