Vertiv GXT5-2000IRT2UXL
Imagen similar
Vertiv GXT5-2000IRT2UXL
Contenido: 1
Precios incl. IVA legal más gastos de envío
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5-2000IRT2UXL
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5-2000IRT2UXL. UPS Topology: Double Converters (Online), Output Capacity: 2kVA, Output Power: 2000W. AC Plug Types: C13 Coupler, Plug: C14 Coupler, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs. Battery/battery technology: Sealed lead acid (VRLA), Battery/battery voltage: 36 V, Typical backup time at full load: 3.2 min. Form factor: Tower, Product color: Black, Rack capacity: 2U. Certificates of conformity: REACH, RoHS, Certification: "UL1778, 4th Ed. FCC Part 15 Class A ANSI C62.41 Cat. B ISTA 1A "