Vertiv GXT5-2000IRT2UXLE
Imagen similar
Vertiv GXT5-2000IRT2UXLE
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5-2000IRT2UXLE
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5. UPS Topology: Dual Converters (Online), Output Capacity: 2 kVA, Output...más
Vertiv Liebert GXT5. UPS Topology: Dual Converters (Online), Output Capacity: 2 kVA, Output Power: 2000 W. AC Plug Types: C13 Coupler, C19 Coupler, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs, Serial Interface: RS-232, RS-485. Battery/Battery Technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery Capacity: 9 VAh, Battery/Battery Voltage: 12 V. Form Factor: Rackmount/Tower, Product Color: Black, Display Type: LCD. Width: 430 mm, Depth: 630 mm, Height: 217 mm