Vertiv GXT5-2000IRT2UXLN
Imagen similar
Vertiv GXT5-2000IRT2UXLN
Contenido: 1
Precios incl. IVA legal más gastos de envío
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5-2000IRT2UXLN
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5-2000IRT2UXLN. UPS Topology: Dual Converters (Online), Output Capacity: 2 kVA, Output Power: 2000 W. AC Plug Types: C13 Couplers, Plugs: C20 Couplers, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs. Battery/Battery Technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery Capacity: 9 Ah, Battery/Battery Voltage: 36 V. Form Factor: Tower, Product Color: Black, Rack Capacity: 2U. Certificates of Conformity: REACH, RoHS, Certification: UL1778, 4th Ed. FCC Part 15 Class A ANSI C62.41 Cat. B ISTA 1A