Vertiv GXT5-5000IRT5UXLN
Imagen similar
Vertiv GXT5-5000IRT5UXLN
Contenido: 1
Precios incl. IVA legal más gastos de envío
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5-5000IRT5UXLN
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5 UPS – 5000 VA/5000 W | 230 V | Rack/Tower Mounting | Energy Star |. UPS...más
Vertiv Liebert GXT5 UPS – 5000 VA/5000 W | 230 V | Rack/Tower Mounting | Energy Star |. UPS Topology: Double Conversion (Online), Output Capacity: 5kVA, Output Power: 5000W. AC Plug Types: C13 Coupler, C19 Coupler, IEC 320, Terminal, Plug: Terminal, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs. Battery/Battery Technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery Capacity: 9 Ah, Battery/Battery Voltage: 12 V. Form Factor: Rackmount/Tower, Product Color: Black, Rack Capacity: 5U. Certificates of Conformity: RoHS, Certification: CE, EMI/EMC/C-Tick EMC, ESD