Vertiv GXT5-72VBATKIT
Imagen similar
Vertiv GXT5-72VBATKIT
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5-72VBATKIT
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv GXT5-72VBATKIT. Battery/battery voltage: 72 V, Number of included batteries: 1 piece(s),...más
Vertiv GXT5-72VBATKIT. Battery/battery voltage: 72 V, Number of included batteries: 1 piece(s), Product colour: Silver. Package width: 445 mm, Package height: 122 mm, Package depth: 343 mm