Vertiv GXT5-750IRT2UXLN
Imagen similar
Vertiv GXT5-750IRT2UXLN
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5-750IRT2UXLN
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5-750IRT2UXLN. UPS Topology: Dual Converters (Online), Output Capacity:...más
Vertiv Liebert GXT5-750IRT2UXLN. UPS Topology: Dual Converters (Online), Output Capacity: 0.75kVA, Output Power: 750W. AC Plug Types: C13 Couplers, C19 Couplers, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs, Serial Interface: RS-232, RS-485. Battery/Battery Technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery Capacity: 9 VAh, Battery/Battery Voltage: 12 V. Form Factor: Rackmount/Tower, Product Color: Black, Rack Capacity: 2U. Certificates of Conformity: RoHS, Certification: IEC/EN/AS 62040-2 2nd Ed (Cat 2 – 6); FCC 15 A CISPR22 A(RFI)