Vertiv GXT5LI-1500IRT2UXL
Imagen similar
Vertiv GXT5LI-1500IRT2UXL
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5LI-1500IRT2UXL
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5 Lithium-Ion Online UPS 1500 VA/1500 W 230 V Tower/Rack UPS. UPS Topology:...más
Vertiv Liebert GXT5 Lithium-Ion Online UPS 1500 VA/1500 W 230 V Tower/Rack UPS. UPS Topology: Dual Conversion (Online), Output Capacity: 1.5kVA, Output Power: 1500W. AC Plug Types: C13 Coupler, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs. Battery Technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Typical Full Load Backup Time: 13 min, Typical Half Load Backup Time: 27 min. Form Factor: Tower, Product Color: Black, Rack Capacity: 2U. Width: 430 mm, Depth: 476 mm, Height: 85 mm