Vertiv GXT5LI-2000IRT2UXL
Imagen similar
Vertiv GXT5LI-2000IRT2UXL
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5LI-2000IRT2UXL
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5 Lithium-Ion Online UPS 2000 VA/2000 W 230 V Tower/Rack UPS. UPS Topology:...más
Vertiv Liebert GXT5 Lithium-Ion Online UPS 2000 VA/2000 W 230 V Tower/Rack UPS. UPS Topology: Dual Converters (Online), Output Capacity: 2kVA, Output Power: 2000W. AC Plug Types: C13 Couplers, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs. Battery Technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Typical Full Load Backup Time: 9 min, Typical Half Load Backup Time: 21 min. Form Factor: Tower, Product Color: Black, Rack Capacity: 2U. Width: 430 mm, Depth: 476 mm, Height: 85 mm