Vertiv GXT5LI-5000GVRT3UXLN
Imagen similar
Vertiv GXT5LI-5000GVRT3UXLN
Los campos con * son obligatorios
  • GXT5LI-5000GVRT3UXLN
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert GXT5 Lithium-Ion Online UPS 5000 VA/ 5000 W 200 V – 240V (Standard: 230 V) 3U...más
Vertiv Liebert GXT5 Lithium-Ion Online UPS 5000 VA/ 5000 W 200 V – 240V (Standard: 230 V) 3U Rack/Tower (GXT5LI-5000GVRT3UXLN). UPS Topology: Dual Conversion (Online), Output Capacity: 5 kVA, Output Power: 5000 W. Battery/Battery Technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Typical Backup Time at Full Load: 11 min, Typical Backup Time at Half Load: 25 min. Form Factor: Rackmount/Tower, Product Color: Black, Rack Capacity: 3U. Certificates of Conformity: REACH, RoHS, WEEE. Safety: IEC 62040-1:2008+A1 2013, IEC 62619 1st Ed., UL 1642 (Li-Ion Battery Cells), UL 1973 (Li-Ion Battery Cells)...