Vertiv LI32101CT00
Imagen similar
Vertiv LI32101CT00
Los campos con * son obligatorios
  • LI32101CT00
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert itON 400 VA. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity: 0.4kVA, Output...más
Vertiv Liebert itON 400 VA. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity: 0.4kVA, Output Power: 240W. AC Plug Types: Type F, Number of AC Outputs: 2 AC Outputs. Battery/battery technology: Sealed lead acid (VRLA), Battery capacity: 4.5 Ah, Battery/battery voltage: 12 V. Form factor: Tower, Product colour: Black, International degree of protection (IP code): IP20. Width: 101 mm, Depth: 279 mm, Height: 142 mm