Vertiv LI32101CT01
Imagen similar
Vertiv LI32101CT01
Los campos con * son obligatorios
  • LI32101CT01
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert itON 400VA. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity: 0.4kVA, Output Power: 240W. AC Plug Types: C13 Coupler, C14 Coupler, Plug: C14 Coupler, Number of AC Outputs: 4 AC Outputs. Battery/battery technology: Sealed lead acid (VRLA), Battery capacity: 4.5 Ah, Battery/battery voltage: 12 V. Form factor: Tower, Product colour: Black, Safety: EN62040-1:2008. Width: 101 mm, Depth: 279 mm, Height: 142 mm