Vertiv PSA1000MT3-230U
Imagen similar
Vertiv PSA1000MT3-230U
Los campos con * son obligatorios
  • PSA1000MT3-230U
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert PSA 1000VA (600 W) 230 V UPS. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity: 1...más
Vertiv Liebert PSA 1000VA (600 W) 230 V UPS. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity: 1 kVA, Output Power: 600 W. AC Plug Types: IEC 320, C13 Coupler, Plug: C14 Coupler, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs. Battery/Battery Technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery Capacity: 7 VAh, Battery/Battery Voltage: 12 V. Form Factor: Tower, Product Color: Black, Cooling: Passive. Width: 147 mm, Depth: 360 mm, Height: 234 mm