Vertiv PSA1500MT3-230U
Imagen similar
Vertiv PSA1500MT3-230U
Los campos con * son obligatorios
  • PSA1500MT3-230U
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert PSA 1500VA (900 W) 230 V UPS. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity:...más
Vertiv Liebert PSA 1500VA (900 W) 230 V UPS. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity: 1.5kVA, Output Power: 900W. AC Plug Types: IEC 320, C13 Coupler, Plug: C14 Coupler, Number of AC Outputs: 8 AC Outputs. Battery/battery technology: Sealed lead acid (VRLA), Battery capacity: 9 VAh, Battery/battery voltage: 12 V. Form factor: Tower, Product colour: Black, Cooling: Passive. Width: 147 mm, Depth: 360 mm, Height: 234 mm