Vertiv PSA650MT3-230U
Imagen similar
Vertiv PSA650MT3-230U
Los campos con * son obligatorios
  • PSA650MT3-230U
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Liebert PSA 650VA (390 W) 230 V UPS. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity:...más
Vertiv Liebert PSA 650VA (390 W) 230 V UPS. UPS Topology: Line-Interactive, Output Capacity: 0.65kVA, Output Power: 390W. AC Plug Types: C13 Coupler, IEC 320, Plug: C14 Coupler, Number of AC Outputs: 4 AC Outputs. Battery/battery technology: Sealed lead acid (VRLA), Battery capacity: 7 Ah, Battery/battery voltage: 12 V. Form factor: Tower, Product colour: Black, Cooling: Active. Width: 95 mm, Depth: 356 mm, Height: 171 mm