Vertiv SCM185DPH-400
Imagen similar
Vertiv SCM185DPH-400
Los campos con * son obligatorios
  • SCM185DPH-400
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv SCM185DPH-400. Keyboard Port Type: USB, Mouse Port Type: USB, Video Port Type:...más
Vertiv SCM185DPH-400. Keyboard Port Type: USB, Mouse Port Type: USB, Video Port Type: HDMI/DisplayPort. HD type: 4K Ultra HD, Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels, Video bandwidth: 60 Hz. Product color: Black, Certification: FCC class A, CE, TUV US, TUV Canada, RCM, VCCI. Power source: AC, Input voltage: 100 - 240 V. Width: 439 mm, Depth: 185 mm, Height: 43 mm