Vertiv SV240DPH-400
Imagen similar
Vertiv SV240DPH-400
Los campos con * son obligatorios
  • SV240DPH-400
Obtenga una oferta de ahorro:
Vertiv Avocent SV Universal DP/H KVM Switch 4-Port Single Display. Keyboard Port Type: USB, Mouse Port Type: USB, Video Port Type: DisplayPort. HD type: 4K Ultra HD, Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels. Product color: Black, Rack capacity: 1U, Certification: CE, RCM, FCC class A, VCCI, TUV US, TUV Canada. Power source: AC, Input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz. Width: 348 mm, Depth: 127 mm, Height: 56 mm