Mikrotik G1251-0250WNA
Afbeelding vergelijkbaar
Mikrotik G1251-0250WNA
Inhoud: 1
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Kies een variant
Staat van het item
Vraag prijs aan
Gelieve de cijferreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren
Velden met * zijn verplichte velden
  • G1251-0250WNA
Ontvang een besparingsaanbieding:
MikroTik G1251-0250WNA Hot Swap PSU 12Vdc 20.8A 250W for CRS812 DDQ - Router - Hot-Swap/Hot-Plugmeer
MikroTik G1251-0250WNA Hot Swap PSU 12Vdc 20.8A 250W for CRS812 DDQ - Router - Hot-Swap/Hot-Plug