Huawei 02353KCM-001
Immagine simile
Huawei 02353KCM-001
I campi con * sono obbligatori
  • 02353KCM-001
Ottenere un'offerta di risparmio:
Huawei AirEngine 6760R-51. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 5000 Mbps. Supported... altro
Huawei AirEngine 6760R-51. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 5000 Mbps. Supported security algorithms: WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-SAE. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 35.3 W