Huawei 02353KCM-001
Afbeelding vergelijkbaar
Huawei 02353KCM-001
Inhoud: 1
Kies een variant
Staat van het item
Vraag prijs aan
Vraag prijs aan
Gelieve de cijferreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren
Velden met * zijn verplichte velden
  • 02353KCM-001
Ontvang een besparingsaanbieding:
Huawei AirEngine 6760R-51. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 5000 Mbps. Supported...meer
Huawei AirEngine 6760R-51. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 5000 Mbps. Supported security algorithms: WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-SAE. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 35.3 W