Mikrotik RBLHG-60AD
Afbeelding vergelijkbaar
Mikrotik RBLHG-60AD
Inhoud: 1
Kies een variant
Staat van het item
Vraag prijs aan
Vraag prijs aan
Gelieve de cijferreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren
Velden met * zijn verplichte velden
  • RBLHG-60AD
Ontvang een besparingsaanbieding:
Mikrotik LHG Lite60. Frequency band: 60 GHz, network standard: IEEE 802.11ad, cabling technology:...meer
Mikrotik LHG Lite60. Frequency band: 60 GHz, network standard: IEEE 802.11ad, cabling technology: 10/100Base-T(X). Antenna type: Parabolic antenna, Product colour: White. Power source: PoE, Power consumption (max.): 4 W, Input voltage: 15 - 30 V. Depth: 222 mm, Diameter: 39.1 cm. Quantity per package: 1 piece(s)