Synology D4N2133-4G
Afbeelding vergelijkbaar
Synology D4N2133-4G
Inhoud: 1
Kies een variant
Staat van het item
Vraag prijs aan
Vraag prijs aan
Gelieve de cijferreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren
Velden met * zijn verplichte velden
  • D4N2133-4G
Ontvang een besparingsaanbieding:
Synology D4N2133-4G - 4 GB - 1 x 4 GB - DDR4 - 2133 MHz - 288-pin DIMM - Green - non-ECC -...meer
Synology D4N2133-4G - 4 GB - 1 x 4 GB - DDR4 - 2133 MHz - 288-pin DIMM - Green - non-ECC - unbuffered DIMM - 288pin - 1.2V