Synology D4N2133-4G
picture similar
Synology D4N2133-4G
Content: 1
Please choose a condition
Fields with * are required.
  • D4N2133-4G
Get a savings offer:
Synology D4N2133-4G - 4 GB - 1 x 4 GB - DDR4 - 2133 MHz - 288-pin DIMM - Green - non-ECC -... more
Synology D4N2133-4G - 4 GB - 1 x 4 GB - DDR4 - 2133 MHz - 288-pin DIMM - Green - non-ECC - unbuffered DIMM - 288pin - 1.2V