Zebra ZQ51-BUE000E-00
picture similar
Zebra ZQ51-BUE000E-00
Content: 1
Prices *incl. VAT plus shipping costs
Delivery time approx. 1-2 working days
Article condition
Reset selection
Price request
Please enter these characters in the following text field.
Fields with * are required.
  • ZQ51-BUE000E-00
Get a savings offer:
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width... more
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 51mm, speed (max.): 127 mm/s, Bluetooth, LCD Display, Black Mark Sensor, Gap Sensor, incl.: battery, 3250mAh