Zebra ZT61042-T2E0100Z
picture similar
Zebra ZT61042-T2E0100Z
Content: 1
Prices *incl. VAT plus shipping costs
Delivery time approx. 1-2 working days
Article condition
Reset selection
Price request
Please enter these characters in the following text field.
Fields with * are required.
  • ZT61042-T2E0100Z
Get a savings offer:
label printer, industrial printer, thermal transfer, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 108 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 356 mm/s, USB, RS232, Bluetooth, Ethernet (10/100/1000 Mbit), emulation: ZPL, ZPLII, XML, RAM: 1 GB, Flash: 2GB, peeler, rewinder, display (touch screen, colour), real time clock, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable