Mikrotik PW48V-12V85W
Afbeelding vergelijkbaar
Mikrotik PW48V-12V85W
Inhoud: 1
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Kies een variant
Staat van het item
Vraag prijs aan
Gelieve de cijferreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren
Velden met * zijn verplichte velden
  • PW48V-12V85W
Ontvang een besparingsaanbieding:
Mikrotik PW48V-12V85W. Purpose: Router, Input voltage: -48 V, Output voltage: 12 V. Product...meer
Mikrotik PW48V-12V85W. Purpose: Router, Input voltage: -48 V, Output voltage: 12 V. Product color: Green. Width: 118 mm, Depth: 52 mm. Quantity per package: 1 piece(s)