Mikrotik PW48V-12V85W
picture similar
Mikrotik PW48V-12V85W
Content: 1
Prices *incl. VAT plus shipping costs
Please choose a condition
Fields with * are required.
  • PW48V-12V85W
Get a savings offer:
Mikrotik PW48V-12V85W. Purpose: Router, Input voltage: -48 V, Output voltage: 12 V. Product... more
Mikrotik PW48V-12V85W. Purpose: Router, Input voltage: -48 V, Output voltage: 12 V. Product color: Green. Width: 118 mm, Depth: 52 mm. Quantity per package: 1 piece(s)