Mikrotik RBWAPG-60AD-A
Afbeelding vergelijkbaar
Mikrotik RBWAPG-60AD-A
Inhoud: 1
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Kies een variant
Staat van het item
Vraag prijs aan
Gelieve de cijferreeks in het hiernavolgende tekstveld in te voeren
Velden met * zijn verplichte velden
  • RBWAPG-60AD-A
Ontvang een besparingsaanbieding:
Mikrotik wAP 60G AP. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Ethernet LAN data transfer rates: 10,100,1000 Mbit/s, bandwidth: 60 GHz. AC input voltage: 11 - 57 V, power consumption (max.): 5 W. Placement: table, product color: white. Antenna functions: Integrated antenna. Flash memory: 16 MB, Storage capacity: 256 MB, Installed operating system: RouterOS