Mikrotik RBWAPG-60AD-A
picture similar
Mikrotik RBWAPG-60AD-A
Content: 1
Prices *incl. VAT plus shipping costs
Please choose a condition
Fields with * are required.
  • RBWAPG-60AD-A
Get a savings offer:
Mikrotik wAP 60G AP. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Ethernet LAN data transfer rates: 10,100,1000 Mbit/s, bandwidth: 60 GHz. AC input voltage: 11 - 57 V, power consumption (max.): 5 W. Placement: table, product color: white. Antenna functions: Integrated antenna. Flash memory: 16 MB, Storage capacity: 256 MB, Installed operating system: RouterOS