Datalogic PM9100-D433RBK20
picture similar
Datalogic PM9100-D433RBK20
Content: 1
Prices *incl. VAT plus shipping costs
Please choose a condition
Fields with * are required.
  • PM9100-D433RBK20
Get a savings offer:
Datalogic PowerScan PM9100. Type: Portable barcode reader, Scanner type: 1D, Sensor type: LED. Standard interfaces: RS-232, Wireless range: 50 m, Radio frequency: 433 MHz. Product colour: Black, Yellow, International degree of protection (IP code): IP65, Protection function: Shock resistant. Power source: Rechargeable battery, Battery/battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery/battery capacity: 2150 mAh. Weight: 435 g, Width: 212 mm, Depth: 110 mm