Datalogic PM9600-DHP433RBK20
picture similar
Datalogic PM9600-DHP433RBK20
Content: 1
Prices *incl. VAT plus shipping costs
Please choose a condition
Fields with * are required.
  • PM9600-DHP433RBK20
Get a savings offer:
Datalogic PM9600-DHP433RBK20. Type: Portable Barcode Reader, Scanner Type: 1D/2D, Sensor Type: Laser. Transmission technology: Wired & wireless, Standard interfaces: RS-232, Radio frequency: 433 MHz. Product colour: Black, Yellow, International degree of protection (IP code): IP65, IP67, Protection function: Dirt-repellent, Drip-proof, Dust-resistant, Protection against electrostatic discharge (ESD),.... Power source: Battery, Power consumption (standard operation): 15 W, Battery/battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion). Weight: 445 g, Width: 79 mm, Depth: 140 mm