QNAP TRAY-35-NK-BLK001
picture similar
QNAP TRAY-35-NK-BLK001
Content: 1
Please choose a condition
Fields with * are required.
  • TRAY-35-NK-BLK001
Get a savings offer:
QNAP TRAY-35-NK-BLK001. Size (Imperial): 8.89 cm (3.5"), Product color: Black, HDD Size:... more
QNAP TRAY-35-NK-BLK001. Size (Imperial): 8.89 cm (3.5"), Product color: Black, HDD Size: 2.5/3.5". Width: 140 mm, Depth: 181 mm, Height: 40 mm