Mikrotik CRS125-24G-1S-2HND-IN
picture similar
Mikrotik CRS125-24G-1S-2HND-IN
Content: 1
Please choose a condition
Fields with * are required.
  • CRS125-24G-1S-2HND-IN
Get a savings offer:
Mikrotik CRS125-24G-1S-2HND-IN. Wi-Fi band: Dual band (2.4 GHz/5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi... more
Mikrotik CRS125-24G-1S-2HND-IN. Wi-Fi band: Dual band (2.4 GHz/5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi standards: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n). Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN Data transfer rates: 10,100,1000 Mbps, cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). Processor: Qualcomm Atheros AR9344, Processor frequency: 600 MHz, Memory capacity: 128 MB. Output voltage: 24 V. Width: 285 mm, Depth: 145 mm, Height: 45 mm